O projekte

Galvaniho Dvory, to nie je len bývanie. Galvaniho Dvory je miesto, kde zažijete svoj vlastný príbeh. Príbeh o bývaní s dvormi plnými zelene, o preklebetených hodinách na dvore so susedmi, z ktorých sa stali priatelia, o detskom smiechu aj slzách z prvého pádu z bicykla, o eufórii z prvého bozku, ale aj slzách z prvého sklamania v láske. Galvaniho Dvory sú miestom, kde dozrieva čas...
Harmonogram

október
2016
Spustenie
Predaja
jar
2017
začiatok
výstavby
prvý
štvrťrok
2019
ukončenie
výstavby
1. etapa
2. etapa

Praktické
dispozície

Či už sa rozhodnete pre dvojizbový byt alebo pre „štvorizbák“, pri každom byte sme dbali na maximálne využitie priestoru. Vďaka praktickým dispozíciám si budete môcť vychutnávať komfort a pohodlie vášho nového domova. V rámci štandardného prevedenia máte na výber z celej škály materiálov a farebného prevedenia.

fotka

Výhodné
ceny

Nenechajte si ujsť skvelú ponuku bytov. Cena dvojizbového bytu sa hýbe od 91 429 € a “štvorizbák” môžete dnes mať už za 216 653 €. Rezervačný poplatok je 2000 € a započítava sa do kúpnej ceny bytu. V cene bytov sú zahrnuté pivničné kobky a štandard, pričom v apartmánoch dostanete v cene bytu so štandardom aj kuchynskú linku.

fotka

uzavretý
vnútroblok

Žite si svoj vlastný príbeh na mieste, ktoré vám prirastie k srdcu a stane sa neoddeliteľnou súčasťou vášho života. Detský smiech, prvé lásky a nové priateľstvá, ľudia, na ktorých sa môžete vždy spoľahnúť, ale aj miesto na relax v súkromí – to všetko vám dá uzavretý vnútroblok.

fotka

Štandard

Do všetkých bytov a apartmánov vkročíte cez bezpečnostné, protipožiarne vchodové dvere. Omietky sme volili univerzálne – vápenno-sadrové s bielou maľovkou. Laminátovú podlahu si môžete zvoliť podľa vlastného štýlu – na výber máte z viacerých dekorov. To isté platí aj o interiérových laminátových plných dverách s obložkovou zárubňou. V kúpeľni a na toalete je položený keramický obklad a dlažba. Sanita pozostáva z keramického závesného WC, sprchovacieho kúta s vaničkou a zástenou s pákovou armatúrou so sprchovou hlavicou, vane s pákovou armatúrou so sprchovou hlavicou, keramického umývadla s pákovou armatúrou a z ventilátora s dobehom. Váš nový domov bude, skrátka, pripravený na okamžité zabývanie.

fotka

Súčasťou štandardu je aj vykurovanie prostredníctvom vykurovacích telies, predpríprava na kuchynskú linku, zásuvky a vypínače, predpríprava na inštaláciu svietidiel, rozvody káblovej televízie a internetu, samostatné merače tepla, elektrickej energie a vody, audiovrátnik. Aby ste si atmosféru domova mohli vychutnávať naozaj naplno, v celom projekte sú zasadené kvalitné okná s použitím izolačného trojskla.

Apartmány majú navyše kuchynskú zostavu s drezom s pákovou batériou, zástenou, keramickou varnou doskou (2/4-platnička), rúrou na pečenie, umývačkou riadu/práčkou, chladničkou a digestorom. Na výber je viacero farebných prevedení dvierkovín a korpusov.

fotka

občianska
vybavenosť

Nič nie je príjemnejšie, ako si ráno skočiť pre noviny a čerstvé pečivo, nič nie je pohodlnejšie, ako odprevadiť svoje deti pešo do školy či škôlky, nič nie je komfortnejšie, ako vybaviť veľký nákup v blízkosti domu. Plnú občiansku vybavenosť v podobe bánk, pošty, voľnočasových centier a športovísk nájdete v projekte Galvaniho Dvory.

fotka