Novinky

Domov snov je na dosah: Polroka platia hypotéku za vás!

19.10.2018

Sú miesta, kde nových susedov vítajú koláčom. V Galvaniho Dvoroch dostanete oveľa sladší darček na úvod – hypotéku zaplatenú na celý polrok dopredu! 

Ako by sa vám páčila predstava, že by vás niekto zbavil starostí so splácaním bytu? Obľúbený rezidenčný projekt v bratislavskom Ružinove to pre svojich klientov na 6 mesiacov spraví a budú mať o to viac slobody pri zariaďovaní bytu či šetrení na auto alebo dovolenku. Teraz je navyše možné si priamo v projekte pozrieť, ako aj váš vysnívaný byt môže vyzerať.

Benefit, ktorý skutočne oceníte 
Kúpa bytu patrí ku kľúčovým životným investíciám a cena je jedným z hlavných parametrov, na ktoré sa pri výbere nového domova pozeráme. Zaujíma nás veľkosť bytu, kvalitný štandard,  bezpečie i zeleň v areáli či výborná občianska vybavenosť v lokalite, no každý sen o bývaní má svoj strop určený výškou rozpočtu. 

Proces získavania hypotéky je neobľúbenou „povinnou jazdou“, ktorej sa väčšina z nás nevyhne. Bonus v podobe polročného odbremenenia od financovania bytu preto jednoznačne patrí k tým, čo nie sú len „na efekt“ a záujemcom o bývanie prinášajú reálny úžitok. 

„Niektorí developeri klientom ponúkajú pridanú hodnotu vo forme pivničných priestorov, drevených podláh či zariadenia kúpeľne. Zvažovali sme, čo naviac by ešte ľuďom uľahčilo taký veľký životný krok, akým je kúpa bytu, a rozhodli sme sa vyjsť im v ústrety polročnou úhradou hypotéky. Môžu sa tak venovať príjemnejším veciam súvisiacim so zabývaním sa na novej adrese a odpadnú im stresy z nahromadených výdavkov,“hovorí projektová manažérka MACHO consulting Mária Lovecká. 

Žiadne kompromisy pri zariaďovaní bývania 
Podľa špecialistky na realitný biznis je tento krok cielený najmä na rodiny, kde príležitostí na šetrenie nikdy nie je dosť. „V projekte ostali už len troj- a štvorizbové byty, aj preto veríme, že naša akcia osloví rodiny s deťmi či páry, čo plánujú založiť rodinu.

Pri kúpe 3-izbového bytu v Galvaniho Dvoroch môžete ušetríť vďaka polročnej úhrade hypotéky až 3000 eur, v prípade 4-izbového bytu dokonca až  4000! To nie sú len čísla, to je sedačka presne podľa vašej chuti, to sú všetky tie štýlové interiérové vylepšenia, ktoré vás očarili, ale museli ste sa s nimi rozlúčiť, lebo presahovali vaše finančné možnosti. Teraz môžete zariadiť svoj nový domov slobodne a bez kompromisov. 

Pravá rodinná pohoda 
V Galvaniho Dvoroch sa myslelo na komfort rodín od prvotného konceptu. Už ich meno odkazuje na hlavnú pýchu projektu, dva priestranné uzavreté dvory plné voňavej zelene a širokých možností na aktívne trávenie voľného času, či už pri športe, rodinných piknikoch alebo detských hrách. Dvory sú prístupné iba pre obyvateľov projektu, vďaka čomu si užijú vaši drobci detstvo plné naháňačiek a lozenia po preliezkach v prostredí, kde je bezpečnosť prioritou číslo jeden. 

Zatiaľ čo deti budú mať kopec príležitostí na výdaj energie na dvoroch, vy iste uvítate možnosť, ako energiu ušetriť. Žiadne skoré vstávanie kvôli dlhej ceste do práce. Vyspite sa doružova, veď z Galvaniho Dvorov to nie je nikam ďaleko. Žiadaná ružinovská lokalita sa môže pochváliť perfektnou dopravnou dostupnosťou. 

Hlavne sa poponáhľajte, voľné byty sa míňajú a limitovaná ponuka* s hypotékou zaplatenou na polroka dopredu platí len pre 10 najrýchlejších záujemcov. 

Ak chcete vedieť viac o  Galvaniho Dvoroch, alebo nahliadnuť do vzorového bytu priamo v projekte, stačí kontaktovať predajcu projektu. 

www.galvanihodvory.sk

* polročná úhrada hypotéky začne plynúť od momentupodpisu kúpnej zmluvy a podmienkou je, aby výška vašej hypotéky predstavovala maximálne 80 % ceny bytu 

späť