O projekte

Galvaniho dvory 2 je pokračovaním príbehu úspešne dokončeného a vypredaného projektu Galvaniho dvory. Príbehu o bývaní s dvormi plnými zelene, o preklebetených hodinách na dvore so susedmi, z ktorých sa stali priatelia, o detskom smiechu aj slzách z prvého pádu z bicykla, o eufórii z prvého bozku, ale aj slzách z prvého sklamania v láske. Galvaniho Dvory sú miestom, kde môže dozrieť čas aj pre vás...
Harmonogram

október
2019
Spustenie
Predaja
jeseň
2019
začiatok
výstavby
jar
2022
ukončenie
výstavby

Praktické
dispozície

Či už sa rozhodnete pre dvojizbový byt alebo pre „štvorizbák“, pri každom byte sme dbali na maximálne využitie priestoru. Vďaka praktickým dispozíciám si budete môcť vychutnávať komfort a pohodlie vášho nového domova. V rámci štandardného prevedenia máte na výber z celej škály materiálov a farebného prevedenia.

fotka

Výhodné
ceny

Ak hľadáte kvalitné a moderné bývanie za prijateľnú cenu, ste na správnej adrese. Okrem výhodných cien a možnosti čerpania hypoúveru ponúkame našim klientom byt zariadený v štandarde s pivničnou kobkou v cene bytu.

fotka

Fitpark
aj ihriská

Žite si svoj vlastný príbeh na mieste, ktoré vám prirastie k srdcu a stane sa neoddeliteľnou súčasťou vášho života. Detský smiech, prvé lásky a nové priateľstvá, ľudia, na ktorých sa môžete vždy spoľahnúť, ale aj miesto na aktívny relax či futbal s priateľmi, to všetko vám ponúkne park priamo pred vaším vchodom.

fotka

Štandard

Záleží nám na tom, aby váš nový domov čo najviac kopíroval vaše predstavy a aby ste v ňom našli to naozajstné miesto, kam sa budete radi vracať, a aby vám nič nechýbalo. Aj preto vám v cene bytu ponúkame pivničnú kobku a kvalitný štandard v rôznych prevedeniach s možnosťou výberu.

fotka

Súčasťou štandardu je aj vykurovanie prostredníctvom vykurovacích telies, predpríprava na kuchynskú linku, zásuvky a vypínače, predpríprava na inštaláciu svietidiel, rozvody káblovej televízie a internetu, samostatné merače tepla, elektrickej energie a vody, audiovrátnik. Aby ste si atmosféru domova mohli vychutnávať naozaj naplno, v celom projekte sú zasadené kvalitné okná s použitím izolačného trojskla.

fotka

občianska
vybavenosť

Nič nie je príjemnejšie, ako si vychutnať rannú kávičku na balkóne či v blízkej kaviarničke, odprevadiť deti pešo do školy, či škôlky, nič nie je komfortnejšie ako vybaviť veľký nákup v blízkosti domu. Plnú občiansku vybavenosť v podobe bánk, pošty, voľnočasových centier a športovísk nájdete v projekte Galvaniho Dvory 2.

fotka